Reference

Jsme hrdým partnerem v ochraně inovací, brandu i designu více než 3 000 společnostem, organizacím a institucím. Prohlédněte si vybrané reference.
Reference

Jak spolupráci hodnotí naši klienti

Společnosti PatentEnter jsme se rozhodli svěřit případ nekalosoutěžního jednání vůči naší značce. Po celou dobu tohoto sporu jsme cítili profesionální přístup, obrovský přehled v této problematice, odbornost, iniciativu a spolehlivost. Moc děkujeme za pomoc a excelentní vyřešení případu.

Damano.cz

Stanislav Musil

S PatentEnterem spolupracujeme už přes rok a jsme velmi spokojeni s výsledky jejich práce. Oceňujeme hlavně profesionální přístup, komplexní služby a schopnost rychle se zorientovat v technických specifikacích a odborné terminologii.

Qoolers s.r.o.

Tomáš Nováček

S firmou PatentEnter spolupracujeme od začátku našeho podnikání. Dokázali jsme už naši spolupráci dotáhnout k prvnímu úspěšnému českému patentu a v současnosti probíhá i mezinárodní patentové řízení. V tomto složitém a velmi specifickém oboru poskytují opravdu kvalitní služby.

Sportbalance s.r.o.

Filip Hudeček

Ke vší spokojenosti jsme celý proces průmyslového vzoru zvládli díky spolupráci se společností PatentEnter s.r.o. jen pár telefony a e-maily. Vše ostatní, včetně náročné administrativy, za nás obstaral právě PatentEnter s.r.o. a jsme rádi, že jsme dali důvěru právě jim. Děkujeme!

Pinnium s.r.o.

Jindřich Svoboda

Společnost PatentEnter nás přesvědčila o profesionálním přístupu a schopnosti překonávat překážky. Zpracovat naši mezinárodní přihlášku ochranné známky a rozporovat překážky u Čínského úřadu není jednoduchá záležitost, celým procesem nás společnost PatentEnter provedla bez zádrhelu. Díky PatentEnter se nám povedlo zaregistrovat naši ochrannou známku na všechny trhy, které si vybereme. Spolupráci jednoznačně doporučujeme.

Telight Holding s.r.o.

Oddělení marketingu

Jsme špičkou na ochranu IP v ČR

Pravidelně se umisťujeme v nejprestižnějších žebříčcích profesionálů na ochranu duševního vlastnictví.

Více informací

Mentorujeme, přednášíme a jsme členy

O patentech, ochranných známkách a dalších specifikách ochrany duševního vlastnictví vzděláváme veřejnost i organizace. Aktivně se zapojujeme například tady:

Konzultace zdarma

Začněte s ochranou svého IP

A připojte se k firmám, které nám důvěřují s ochranou svého duševního vlastnictví.